Samonafukovací karimatka Hiker YATE

Samonafukovací karimatka Hiker YATE
Samonafukovací karimatka Hiker YATE Samonafukovací karimatka Hiker YATE Samonafukovací karimatka Hiker YATE Samonafukovací karimatka Hiker YATE Samonafukovací karimatka Hiker YATE Samonafukovací karimatka Hiker YATE Samonafukovací karimatka Hiker YATE

Samonafukovací karimatka Hiker YATE

1 700 Kč
1 590 Kč
Cena bez DPH: 1 314 Kč

Vyber velikost

---
Kat. číslo: M00392
Nejvýhodnější cena za posledních 30 dní před změnou byla
1 590 Kč

Dostupnost

---
4 - 7 dníPoslední aktualizace skladu:14.06.2024

Ilustrativní foto - sytost barvy produktu se může lišit s ohledem na světlo v ateliéru nebo rozlišení či nastavení vašeho zařízení (kontrast barev, filtr modrého světla apod.).

Platební možnosti
Twisto pay - nákup hned, platba až do 30 dní Platim Pak - nákup hned, platba až za 30 dní

 


Obecný popis

YATE HIKER je oblíbený model samonafukovací karimatky s unikátním neklouzavým povrchem YATE Micro Brushed. Odlehčené jádro a obdélníkový tvar. Velmi lehká a skladná karimatka, která poskytuje dostatečný komfort a prostor. Při balení lze přehnout na polovinu. Ventil "PUSH IN". Součástí výrobku je přepravní obal - stahovací pásek a sada na opravu. Tato karimatka je dodávána s přepravním obalem a sadou na opravy. Kapsička na sadu na opravy je uvnitř obalu, aby nedošlo k poškození nebo ztrátě. 

Materiál: polyester micro brushed 75 D
Rozměr: 183 x 51 x 2,5 cm, po sbalení: 13 x 26 cm
Tepelný odpor: 3,2
Překládání na 1/2: ano
Hmotnost: 740 g  ( může kolísat ± 10% )

Výrobce:

YATE
Záruční doba: 24 měsíců

Dotaz na produkt

Chtete-li nám poslat nějaký vzkaz, názor nebo dotaz, vyplňtě prosím následující formulář a stiskněte tlačítko Odeslat. Vyplníte-li platnou e-mailovou adresu, budeme vám moci zaslat odpověď.

Fotogalerie

Hlídací pes