Trekingové hole MERU ONE TOUCH Viking

BLACK
Trekingové hole MERU ONE TOUCH Viking black/ blue
Trekingové hole MERU ONE TOUCH Viking black/ blueTrekingové hole MERU ONE TOUCH Viking black/ blueTrekingové hole MERU ONE TOUCH Viking black/ blueTrekingové hole MERU ONE TOUCH Viking black/ blueTrekingové hole MERU ONE TOUCH Viking black/ blueTrekingové hole MERU ONE TOUCH Viking black/ blue

Trekingové hole MERU ONE TOUCH Viking

2 339 Kč
1 139 Kč
Cena bez DPH: 941 Kč
Cena před slevou:
1 424 Kč

Vyber velikost

UNI
Kat. číslo: 6102452290915
Nejvýhodnější cena za posledních 30 dní před změnou byla
1 139 Kč

Dostupnost

UNI
black/ blue
SKLADEMAktuální stav

Platební možnosti
Twisto pay - nákup hned, platba až do 30 dní Platim Pak - nákup hned, platba až za 30 dní

 


Obecný popis

Největší výhodou holí Meru One Touch ve srovnání s ostatními modely dostupnými na trhu je systém automatického skládání. Stačí odepnout gumičku, která drží všechny díly pohromadě a hole se během chvilky sami složí. Pevné západky na koncích sekcí zaručují stabilitu a pohodlné používání. Hole jsou vyrobeny ze hliníku a mají wolframový hrot. Tyto materiály zaručují spolehlivost a odolnost po dlouhou dobu. Meru One Touch vám budou oporou při všech vašich toulkách v jakémkoli terénu. Díky systému skládání, hole snadno složíte do batohu a při balení nezaberou mnoho místa. Prodloužená rukojeť z pěny EVA umožňuje optimální držení holí v ruce. Hole mají nastavitelná měkká poutka, která zvyšují komfort používání.

Výrobce:

Viking
Záruční doba: 24 měsíců

Dotaz na produkt

Chtete-li nám poslat nějaký vzkaz, názor nebo dotaz, vyplňtě prosím následující formulář a stiskněte tlačítko Odeslat. Vyplníte-li platnou e-mailovou adresu, budeme vám moci zaslat odpověď.

Fotogalerie

Hlídací pes