KILPI

Vše o Kilpi

Outdoorové oblečení a doplňky Kilpi jsou "testovány severem", jeho nespoutaností a hrdostí. Pokud chcete zimu doopravdy prožít, musíte na ni být připraveni. Kilpi znamená ve finštině "štít". Oblečení a doplňky Kilpi budou vaším štítem, díky kterému budete v bezpečí a ochráněni.

Nabízíme vám kompletní výbavu pro zimu i léto, doplňky i maličkosti. Obléknete se do přírody i do města, na sportování i pro okamžiky odpočinku. V našem pestrém sortimentu najdete účelové a designové bundy, skvěle padnoucí kalhoty, funkční prádlo i stylová trička. A když mrazivou zimu vystřídá žhavé léto, vytáhnete k vodě naše plavky i další letní výbavu.

Funkční a spolehlivé oblečení Kilpi

Outdoorové oblečení Kilpi se vyznačuje kvalitním zpracováním, propracovanými detaily a volbou nejvhodnějších technologií. Vytvořili jsme pokrokový materiál Siberium®, který prošel více než desetiletým vývojem. Tento materiál využívá princip vrstvení laminátů, je velmi pevný, prodyšný a elastický. Díky těmto vlastnostem dokážou naše zimní a softshellové bundy nahradit několik vrstev oblečení.

Siberium® - bezpečná ochrana před vnějšími vlivy

Množství variant materiálu Siberium® zaručuje výběr bundy nejvhodnější pro vaše aktivity. Pro extrémní podmínky jsme vyvinuli unikátní řadu Siberium® NANO. Nejvyšší řada materiálu Siberium® využívá moderní nanotechnologie, díky nimž je Siberium®Nano mnohem tenčí a poddajnější než standardní materiály. Základními vlastnostmi našeho prémiového materiálu jsou bezkonkurenční přizpůsobivost při nošení a maximální funkčnost i v extrémních podmínkách. Používáme látky japonské firmy Toray s téměř devadesátiletou tradicí, které jsou absolutní špičkou na trhu. Jistotu na svahu i mimo něj vám dodá řada produktů Kilpi s lavinovým záchranným systémem Recco.

Kilpi - podivuhodná krása severu a jedinečný zážitek

Spojili jsme bájnou krásu nespoutaného severu s nekompromisní kvalitou. Protože zima na severu je zimou Kalevaly. Mytické postavy a jejich poselství v atmosféře severské zimy ožívají a určují si podmínky. Umíme vás obléknout tak, že si i tradiční kalevalskou zimu užijete a uděláte z ní neopakovatelný zážitek. Kilpi vám umožní uvědomit si, co je podstatné: uspokojení z překonávání sebe sama a radost ze sdílení výjimečných okamžiků s blízkými. Tyto chvíle budou jenom vaše. A tak zvolte správně. Naše oblečení vám bude pomáhat, ať se vydáte kamkoliv.

"Testováno severem, a prověřeno lidmi."