GINA

 

Spodní prádlo značky Gina a Gino

14067 18034 18035 13003


Z historie výrobce..

Firma Milpex s.r.o. byla založená v Hradci Králové v roce 1993 a toho času patří k největším výrobcům a prodejcům spodního prádla v České republice. Kalhotky či trenky Gina se pro řadu spokojených zákaznic i zákazníků staly synonymem pro kvalitní a pohodlné  spodní prádlo.

Spodní prádlo GINA

Základní kolekce "klasického" šitého spodního prádla z bavlny byla rozšířena o kalhotky a košilky z nových značkových materiálů jako jsou Modal  , Lycra , nebo Tactel. Už to není jen dámské spodní prádlo Gina, ale i pánské slipy a trenky dostaly svoji značku Gino.
 

Sportovní oblečení Gina Collection

Dalším významným zlomem ve vývoji firmy bylo rozhodnutí o vytvoření kolekce oblečení pro sport a volný čas Gina colection. Elastické leginy , šortky , trička,  mikiny … vše s ohledem na pohodlí při nošení a perfektní zpracování s využitím značkových materiálů jako je Supplex či CoolMax. Obě kolekce jsou samozřejmě bezešvé.

Bezešvé spodní prádlo Gina

Na začátku nového tisíciletí se ukázalo jako výborné rozhodnutí, zařadit do nabídky horkou novinku – bezešvé spodní prádlo. Od roku 2004 je bezešvé spodní prádlo nedílnou součástí nabídky a kolekce bezešvého spodního prádla Gina je nejširší na českém trhu. Bezešvé spodní prádlo Gina splňuje všechny požadavky, které jsou na moderní oblečení od spotřebitelů kladeny - je pohodlné, elastické, perfektně sedí. Je vhodné nejen pro každodenní nošení, ale výborně jej využijete i při sportovní aktivitě. Na rozdíl od většiny konkurence se výrobce u bezešvého prádla nespokojil se základním materiálem, v tomto případě s využitím polyamidového vlákna, ale připravil kompletní kolekci z mikrobavlny, následně z Modalu , s Aloe Vera a nejnověji i  z bambusového vlákna "Bamboo".

Bezešvá podprsenka push up

Velkou výzvou pro návrhářky byl požadavek na vytvoření bezešvé podprsenky a výsledkem je dnes již velmi oblíbená bezešvá push-up podprsenka.

Funkční prádlo

Protože přirozeným přechodem od spodního prádla ke sportovnímu oblečení je funkční prádlo (termoprádlo, fyziologické prádlo) najdete v nabídce i tento sortiment. Pro zimní období je vhodnější kolekce jemného micropolyamid a pro letní měsíce je perfektní kolekce se značkovým vláknem CoolMax. Obě kolekce jsou samozřejmě bezešvé.

Od vzniku společnosti se výrobce snaží svým zákazníkům nabízet něco nového, a to prádlo dle nejaktuálnějších módních trendů,  nových technologií a z nových funkčních a kvalitních materiálů. Jeho cílem je, aby si z nabídky spodního prádla Gina vybral každý zákazník. Vedle základních střihů si můžete vybrat například kalhotky bokové, francouzské, tanga, francouzská tanga, brazilky … ale i kalhotky "mama" se zvýšeným pasem a kalhotky ve větších velikostech . Uvedené platí i pro pánskou kolekci, a proto slipy ,  trenky i boxerky  jsou nabízeny i v nadstandardních velikostech. 
 

V našem internetovém obchodě OK MÓDA velmi pečlivě vybíráme dodavatele zboží, protože našim zákazníkům chceme nabízet pouze kvalitní a dostupné výrobky, ke kterým české značkové prádlo zn. GINA a GINO  právem patří. Věříme, že zákazníci našeho e-shopu OK MÓDA si k tomuto prádlu najdou brzy cestu a rozšíří početnou základnu spokojených zákazníků.