LITEX

Firma Litex je českou společností, která se zabývá výrobou sportovního spodního prádla, plavek, sportovních oděvů a těhotenské módy. Prádlo této značky bylo uvedeno na trh v roce 2000.

Kolekce plavek vždy obsahují široké spektrum druhů plavek pro muže, ženy i děti. Dámská nabídka je rozšířena o sortiment plavek v nadměrných velikostech. Velkou výhodou plavek Litex je tzv. puzzle efekt u spousty modelů, což je kombinace různých velikostí a typů podprsenky a kalhotek. Plavky Litex jsou velice krásné, tvarově stálé a opravdu velmi kvalitní.

Litex dále vyrábí například fitness oblečení, sportovní oblečení, legíny, topy, trička, mikiny, roláky, vesty, bundy, šaty, sukně, termoprádlo, spodní prádlo, oblečení pro volný čas, těhotenské oblečení, dětské oblečení, čepice, čelenky, ponožky a další textilní zboží. Litex má pobočky ve velkých městech České republiky, z nichž největší jsou v Praze, Brně, Plzni nebo v Ostravě.

Chcete poradit s  výběrem konkrétního modelu Litex, příp. s výberem správné velikosti? Neváhejte a kontaktujte náš zákaznický servis na telefonním čísle  702 000 160 nebo emailem na: [email protected].  Rádi Vám poradíme - JSME TADY PRO VÁS!