Unisex outdoorový batoh 22 l VERWE ALPINE PRO

NOVÁ KOLEKCE
MIKULÁŠ
Unisex outdoorový batoh 22 l VERWE ALPINE PRO mood indigo
Unisex outdoorový batoh 22 l VERWE ALPINE PRO mood indigoUnisex outdoorový batoh 22 l VERWE ALPINE PRO mood indigoUnisex outdoorový batoh 22 l VERWE ALPINE PRO mood indigoUnisex outdoorový batoh 22 l VERWE ALPINE PRO mood indigoUnisex outdoorový batoh 22 l VERWE ALPINE PRO mood indigoUnisex outdoorový batoh 22 l VERWE ALPINE PRO mood indigoUnisex outdoorový batoh 22 l VERWE ALPINE PRO mood indigoUnisex outdoorový batoh 22 l VERWE ALPINE PRO mood indigoUnisex outdoorový batoh 22 l VERWE ALPINE PRO mood indigoUnisex outdoorový batoh 22 l VERWE ALPINE PRO mood indigoUnisex outdoorový batoh 22 l VERWE ALPINE PRO mood indigoUnisex outdoorový batoh 22 l VERWE ALPINE PRO mood indigo
Technologie

Unisex outdoorový batoh 22 l VERWE ALPINE PRO

2 299 Kč
1 839 Kč
Cena bez DPH: 1 520 Kč
Cena před slevou:
2 299 Kč

Vyber velikost

22L
Kat. číslo: UBGB181602
Nejvýhodnější cena za posledních 30 dní před změnou byla
1 839 Kč

Dostupnost

22L
mood indigo
SKLADEMAktuální stav

Platební možnosti
Twisto pay - nákup hned, platba až do 30 dní Platim Pak - nákup hned, platba až za 30 dní

VÝMĚNA ZBOŽÍ AŽ DO 5.1.2024 


Obecný popis

Outdoorový batoh pro ženy a muže VERWE má všestranné využití a při nošení v přírodě, na horských túrách i při použití ve městě vám vždy dokonale poslouží. Pevné a polohovatelné ramenní popruhy, prostorná komora, kapsový organizér i vnější a vnitřní kapsy jsou nedílnou součástí výrobku. Při náročnějším hikingu přijde vhod i náprsní a bederní stahování. Systém AIR CHANNEL skvěle sedí na zádech a zajišťuje provětrávání exponovaných míst. Dokonalá pláštěnka na batoh i píšťalka jsou při špatném počasí velmi praktické.

Objem: 22 l
Hmotnost: 760 g

Výrobce:

ALPINE PRO
Záruční doba: 24 měsíců

Dotaz na produkt

Chtete-li nám poslat nějaký vzkaz, názor nebo dotaz, vyplňtě prosím následující formulář a stiskněte tlačítko Odeslat. Vyplníte-li platnou e-mailovou adresu, budeme vám moci zaslat odpověď.

Fotogalerie

Hlídací pes